Pädaste Elujõulaager Sügis

Kaasahaarav sissejuhatus keha ja meele väestamisse kiire elutempoga inimestele, et tunda ja funktsioneerida iseendale parimal viisil

8. oktoober kuni 11. oktoober 2020
Pädaste Mõis, Muhu SaarPädaste Elujõulaagrid toimuvad kõigest kaks korda aastas Pädaste Mõisas - varakevadel, kui elu Muhu saarel hakkab tärkama ning varasügisel, kui vananaistesuvi kutsub mõtisklema ja rahu otsima.

Rahuliku päeva alguse loovad jooga, meditatsioon ja hingamisharjutused. Pealelõunad keskenduvad erinevatele loengutele ja taastavatele spa hoolitsustele. Elujõule aitavad kaasa tasakaalustatud toidukorrad, mis on valmistatud hotelli peakoka poolt ning mis on tuntud oma puhta ja kohaliku Põhjala saarte köögi poolest.

Pädaste Elujõulaagrit modereerib biohacking’u spetsialist ja autor Siim Land - ülemaailmselt tuntud biohacking liikumise järgija ja eestvedaja, kus osalejad taasühendavad end loodusega ning keskenduvad kuidas kõige paremini rakendada kogu meis peituvat inimpotentsiaali optimeerides oma keha, meele ja keskkonna koostoimimist erinevate teaduslike ja looduslike meetoditega. Seatud eesmärgid ja nende saavutamine pole just kõige väiksem osa laagri eesmärgist ning kestvast muljest, mis laager jätab.


Detailne programm tulemas