Naiste tervise retriit

26. mai kuni 28. mai 2023
Pädaste Mõis, Muhu saar

Naiste tervise retriit on ainulaadne 3-päevane programm, mis on loodud naistele, kes on valmis astuma sammu enda sisse, et ühenduda oma sisemise tarkusega ning vabastada oma potentsiaal.

Selle kolmepäevase retriidi käigus saad uusi teadmisi ja oskusi naise tervise, hormonaalse tasakaalu hoidmise ja taastamise ning oma keha ja elujõu eest hoolitsemise kohta funktsionaalse meditsiini aspektist. Ja mis kõige olulisem – me jagame Sulle praktilist nõu, kuidas see kõik ka päriselt ellu viia ja oma igapäevaellu tuua!

Tutvustame tehnikaid, mis aitavad tasakaalustada närvisüsteemi ja luua tasakaalu- ja harmooniaseisundit kehas. Nende hulgas on näiteks hommikujooga, Mandala tants ning teised keha- ja hingamispraktikad. Visioonide loomise ja teadmiste rakendamise töötoad koos Chanetiga: juhendatud strateegilise plaani loomine, mille võtad endaga koju kaasa ja mis aitab Sul reaalseid samme astuda, et olla särav ja terve naine iseendana. Räägime, kuidas toetada naisena oma hormonaalset tasakaalu, kombineerides toitumist, elustiili, mõtteviisi ja erinevaid kehapraktikaid.

Kokkuvõtvalt tegeleme sellega, kuidas naisena luua tasakaalu- ja harmooniaseisundit oma keha ja hingega kooskõlas – et peale retriidi lõppu võiksid tunda oma elusädet veel suurema inspiratsioonileegiga säramas ja väljapoole kumamas!

Naiste tervise retriit toimub Eesti keelsena!

Programm

Programm on loodud dr. Maibrit Schamardin ja Chanet Siret Simoneni poolt spetsiaalselt Pädaste terviselaagri jaoks koostöös Pädaste Spa terapeudiga.

 

Reede 26.05.2023

12.00 Saabumine hotelli, varajane sisseregistreerimine hotellipoolse komplimendina

13.45 Pädaste Spa tutvustus vanemterapeut Signe poolt

14.00 Tervitussõnad võõrustajate poolt. Nädalavahetuse ja kaasosalejate tutvustus: mida programm hõlmab ning millised on teie ootused ja eesmärgid

14.30 – 16.00 Chaneti töötuba: "Visiooni loomine – parim versioon iseendast"

16.00 – 16.30 Rännak mõisapargis koos Pädaste Spa terapeutidega

16.30 – 17.00 Vaba aeg

17.00 - 18.00 Mandala tants - dr. Maibrit Schamardin

18.00 – 18.50 Heliteraapia Imre Sooääre juhendamisel

19.00 3-käiguline buffet-stiilis õhtusöök degusteerimise ruumis

21.00 Saun – kehakoorija töötuba ja vihtlemise õpetus  
 

Laupäev, 27.05.2023

9.00- 9.30 Hommikujooga ja venitus päeva tervitamiseks

9.40-11.00 Rikkalik hommikusöök serveeritakse Talveaias

11.30 -13.00 Terviseloeng "Funktsionaalmeditsiini lähenemine naiste tervisele" – dr. Maibrit Schamardin

13.00 - 14.00 Pikniku-stiilis lõunasöök vabas looduses

14.30 - 16.00 Rännak naiste väekivi juurde koos Imre Sooäärega

16.00-17.00 Chaneti töötuba: " Võimalikud takistused teekonnal"

17.00-17.50 Naiste liikumispraktika

18.00-19.00 Terviseloeng "Stressi vähendamine, uni ja ööpäevased rütmid" – dr. Maibrit Schamardin

19.15 4-käiguline õhtusöök peakoka ühislauas

 

Pühapäev, 28.05.2023

9.00- 9.30 Hommikujooga ja venitus päeva tervitamiseks

9.40-11.00 Rikkalik hommikusöök serveeritakse Talveaias

11.00- 12.00 Terviseloeng "Naised, toit ja hormoonid" – dr. Maibrit Schamardin

12.00 - 13.30 Chaneti töötuba: "Uue Mina rakendamine ellu"

13.30-14.00 – Kursuse kokkuvõte

14:00-18:00 Aeg individuaalseteks spaahoolitsusteks (ei sisaldu programmis).
Soovi korral saate pühapäevaks broneerida lõunasöögi, mis ei ole osa programmist

18:00 Hiline väljaregistreerimine hotellipoolse komplimendina, mis võimaldab nautida mõnda erilist Pädaste Spa hoolitsust.

 

Broneerimiseks võtke palun ühendust meie Guest Relations Manager-iga aadressil info@padaste.ee


Hinnastamine ja detailid

Tule koos Sõpradega

Toeta Corpus+Spiritum initsiatiivi!

Levita Corpus+Spiritum initsiatiivi oma sõprade seas ning kutsu ka nemad osalema. On tegelikult ju imeline kogemus jagada kõike head oma lähedaste sõpradega ning miks mitte luua uusi sõprussidemeid! Ühise kogemuse järel loodud sidemed on erilised.

 

Juhendajad
Maibrit Schamardin  

Dr. Maibrit Schamardin on personaalmeditsiini arst ja Avalon Health kliiniku asutaja. Tema kutsumuseks on tutvustada terviklikku lähenemist tervisele ja aidata naistel leida enda jaoks sobiv tee oma tervise ja tasakaalu taastamiseks.

Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja töötanud 12 aastat sisearstina haiglas.  2017.a -2019.a  läbis ta põhjaliku väljaõppe personaalse elustiilimeditsiini alal Funktsionaalse Meditsiini Instituudis USA-s. Need õpingud avasid talle teaduspõhisest meditsiinist uue vaatenurga ning võime näha erinevaid seoseid haiguste sümptomite ja sügavamate algpõhjuste vahel. Paljud kroonilised haigused on ennetatavad ja ravitavad õige toitumise ning muudatuste kaudu elustiilis ja iseeneses.

Lisaks on ta end täiendanud ka toitumisteraapia, Hiina meditsiini, keha psühhoteraapia ja transpersonaalse psühholoogia vallas.
Maibrit usub, et kehal on iseeneslik võime terveneda, kui luua selleks sobiv keskkond. Ta on peamiselt spetsialiseerunud naiste tervisele, hormonaalsele tervisele, seedetrakti ja autoimmuunhaigustele, tervise optimeerimisele ja haiguste ennetusele.

Chanet Siret Simonen  

Chanet Siret Simonen on enesearengu teekonnal olnud juba üle 15 aasta. Viimased 6 aastat on ta Chanet Coachingu brändi alt toetanud inimesi loomaks ühendust iseenda, oma unistuste ja tegude vahel. Ta on PCC taseme coach ja 7. taseme koolitaja. 

Lisaks enesearengu teekonnale on Chanet õppinud ka andragoogikat, mis aitab luua tervikpildi täiskasvanud inimese olemusest, vajadustest ja aitab mõista muutustega kaasas käivaid väljakutseid.

„Me soovime teha elus läbi sisemisi muutuseid, seetõttu tuleb ka teadlikult toetada muutuste integreerimist igapäevaellu.“

Chanet viib retriidil läbi praktilised töötoad, kus algul loome selgust enda sees ja visiooni endast kui säravast naisest ja retriidi lõpus võtame kokku eelnevad tegevused ja uued teadmised ning loome plaanid, kuidas uusi teadmisi päriselt enda ellu rakendada. Vaatame üle piiravad uskumused ja takistused, mis võivad sellel teekonnal meil ette tulla. Loome uue teadlikkuse põhjal endale tegevusplaani, mida vajame, et olla särav ja terve naine iseendana.

Signe Poom

Signe on kõrgelt koolitatud ja kogenud Pädaste Spa terapeut, kelle kirg on aidata külalistel heaolueesmärke saavutada. Ta on spetsialiseerunud mitmesugustele hoolitsustele, sealhulgas massaažiteraapiale, kehamähistele, näohooldustele ja muule. Olenemata sellest, kas külalised soovivad lõõgastuda või sihivad konkreetseid pinge- või valupiirkondi, töötab ta külalistega välja isikupärastatud plaani, mis vastab nende vajadustele.

Imre Sooäär

Imre Sooäär on dünaamiline ja mitmekülgne visionäär, kellel on muljetavaldav taust kultuurikorralduses, loomemajanduses ja turismis. Imre on näidanud oma oskusi erinevates eluvaldkondades ning saanud uusi kogemusi eriilmelistes projektides Kanadas ja Eestis.

Ta õppis kompositsiooni ja muusikateraapiat Tallinna Ülikoolis ja omandas Kaunite kunstide magistrikraadi Eesti Muusikaakadeemias.

Viimasel ajal on ta keskendunud tervendavate helisagedustega töötamisele ning kaasahaaravate heliteraapiate loomisele Tiibeti helikausside ja muude traditsiooniliste instrumentidega.

Imre on pälvinud mitmeid tunnustusi oma muusika ning panuse eest Eesti turismi- ja spaasektorisse. Tema teadmised ja kirg hõlmavad kultuurilist mitmekesisust, muusikat, reisimist, kokakunsti ja universaalset teadvust. Tema kaasahaarav stiil koos laialdaste heliteadmistega teeb temast inspireeriva lektori, puudutades tervendavatel retriitidel osalejaid oma live-esinemistega.


Broneerimiseks võtke palun ühendust meie Guest Relations Manager-iga aadressil info@padaste.ee


Hinnastamine ja detailid