Pädaste Elujõulaager Kevad

Kaasahaarav sissejuhatus keha ja meele väestamisse kiire elutempoga inimestele, et tunda ja funktsioneerida iseendale parimal viisil

15. aprill kuni 18. aprill 2021
Pädaste Mõis, Muhu Saar


Pädaste Elujõulaagrid toimuvad kõigest kaks korda aastas Pädaste Mõisas - varakevadel, kui elu Muhu saarel hakkab tärkama ning varasügisel, kui vananaistesuvi kutsub mõtisklema ja rahu otsima.

Rahuliku päeva alguse loovad jooga, meditatsioon ja hingamisharjutused. Pealelõunad keskenduvad erinevatele loengutele ja taastavatele spa hoolitsustele. Elujõule aitavad kaasa tasakaalustatud toidukorrad, mis on valmistatud hotelli peakoka poolt ning mis on tuntud oma puhta ja kohaliku Põhjala saarte köögi poolest.

Pädaste Elujõulaagrit modereerib biohacking’u spetsialist ja autor Siim Land - ülemaailmselt tuntud biohacking liikumise järgija ja eestvedaja, kus osalejad taasühendavad end loodusega ning keskenduvad kuidas kõige paremini rakendada kogu meis peituvat inimpotentsiaali optimeerides oma keha, meele ja keskkonna koostoimimist erinevate teaduslike ja looduslike meetoditega. Seatud eesmärgid ja nende saavutamine pole just kõige väiksem osa laagri eesmärgist ning kestvast muljest, mis laager jätab.Programm

Programm on loodud spetsiaalselt Pädaste Elujõulaaagri jaoks meie juhendajate poolt koostöös Pädaste Mõisa Chef de Cuisine´ga.

 

Neljapäev, 15. aprill

14:00 - Tervitus ja sissejuhatus Pädaste Elujõulaagrisse 

Loeng - Toitumine ja trenn I Siim Land

Matk looduses 

Jäävann I Leigh Ewin 

Vaba aeg Pädaste Spas

3-käiguline õhtusöök Alexander Restoranis I Chef de Cuisine Diogo Caetano

 

Reede, 16. aprill 

Hingamisharjutuste töötuba päeva alustamiseks I Leigh Ewin 

Hommikune jäävann I Leigh Ewin

Hommikusöök

Vaba aeg Pädaste Spas

Kerge lõunasöök Alexander Restoranis

Loeng - Magamine ja ööpäevane rütm I Siim Land 

Joogaklass I Ave Lao, personaaltreener ja joogaõpetaja

Loeng - Biohacking meditsiinis - intrigeeriv lähenemine tervisele funktsionaalse meditsiini perspektiivist I Triin Eller, MD ja PhD

Õhtusöök looduses - Toidu jõud I Chef de Cuisine Diogo Caetano 

Õhtune vaba aeg endale, õhtuspa

 

Laupäev, 17. aprill 

Tõuse ja sära - varahommikune jooga

Hommikusöök

Loeng - Hommikused rutiinid ja produktiivsus I Siim Land

Lõunasöök Alexander Restoranis

Loeng - Õpime arendama biotagasisidet I Siim Land

Vaba aeg Pädaste Spas

3-käiguline õhtusöök Alexander Restoranis I Chef de Cuisine Diogo Caetano 

 

Pühapäev, 18. aprill 

Tõuse ja sära - varahommikune jooga

Hommikusöök

Loeng - Erinevad viisid iseenda realiseerimiseks I Siim Land

Vaba aeg Pädaste Spas

Hiline check out 17:00


Hinnastamine ja Detailid

 

Juhendajad

Siim Land - Autor, elutreener, Pädaste Elujõulaagri moderaator

Siim Land on kuue raamatu autor ning ettevõtja. Tema poolt kajastatavad teemad varieeruvad tervisest ja treeningust kuni produktiivsuse ja mõtteviisini välja. Tema tegemised hõlmavad inimelu parandamist läbi keha ja meele elujõu suurendamise. Tema raamatuid võib leida enimmüüdud Amazoni raamatute nimekirjast, tal on suur jälgijaskond ning on esinenud erinevatel biohacking konverentsidel üle maailma.

Siimul on bakalaureusekraad Kultuurilises ja Sotsiaalses Antropoloogias, mis on andnud talle oskused iseseisvaks uurimistööks ning professionaalseks kirjutamiseks mis iganes vormi ja tonaalsusega.

Tema töö eesmärgiks on harida ning võimendada kiire elutempoga inimesi, et nad tunneksid ja funktsioneeriksid iseendale parimal viisil. Pädaste Elujõulaager pakub paeluva sissejuhatuse keha ja meele turgutamisse. Siim Land on Pädaste Elujõulaagri moderaator kogu ürituse vältel.

 

Leigh Ewin - Wim Hof instruktor, hingamiskoolitaja, treener ja kogukonna looja

Leigh Ewin on hingamiskoolitaja. Ta on koostööd teinud mitmete üle maailma tuntud hingamisharjutuste instruktoritega ning on sertifitseeritud mitme metoodika praktiseerimisel. Leigh´d võib leida õpetamas ja juhendamas hingamistehnikaid üle terve maailma - sportlasi väljaku ääres, jooga stuudiotes või keset metsa ei kuskil.

Leigh kirjeldab ennast: “Mulle meeldib luua kogukondasid ning tuua inimesi kokku. Ma õpetan ja juhendan inimesi kuidas hingamise abil parandada sooritust, lõõgastuda, tegeleda traumadega, meditatsiooni, kasvatada fookust ning kuidas mõjutada füsioloogiat ning psüühikat.”

“Ma usun, et asju saab liigutada sinna suunas kuhu vaja või ümber kujundada uuel viisil. Ma usun tõeliselt iga inimese potentsiaali, eesmärki seda turgutada ning anda võimalus särada.”

Leigh on sertifitseeritud Wim Hof instruktor ning korraldab Pädaste Elujõulaagris jäävanni. 

 

Triin Eller – MD & PhD

Triin on tuntud Funktsionaalse Meditsiini pioneer. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli Meditsiiniteaduskonna spetsialiseerudes psühholoogiale ning on töötanud ja harinud ennast funktsionaalse meditsiini erialal nii Soomes kui ka Ameerikas. Lisaks psühhiaatri erialale on ta teinud ülikoolis teadustööd ning olnud psühhiaatria dotsent.

Triin Elleri on öelnud: ”Olen kohanud väga paljusid inimesi, kelle ravimid ei toiminud, tekitasid ebameeldivaid kõrvaltoimeid või soovis inimene loomulikumat lähenemist ilma keemiliste ravimiteta. Sealt tuligi huvi loodusliku ravi võimaluste vastu. Ma aitan inimestel aru saada, mis toimub nende kehaga ning kuidas sellega paremini toime tulla.

Funktsionaalse meditsiini idee seisneb inimese individuaalsuses - nagu meil on kõigil erinevad näod, on kehal ka erinevad näod seespool, erinevused biokeemias, geneetikas ja kasvukeskkonnas. Neid erinevusi saab mõõta ja arvestada funktsionaalse meditsiini abil. See keskendub ebanormaalsuste leidmisele funktsioneerivas kehas, mis esinevad enne haiguseid ning aitab seda kõike balansseerida.

Hetkel töötab Triin psühhiaatria erialal Jyväskuläs Soomes ning tal on ka väike kontor Tartus, kus ta töötab funktsionaalse meditsiini printsiipide kallal.

 

Ave Lao - Personaaltreener ja joogaõpetaja

Ave on Viimsi Golden Club`is personaaltreener ja joogaõpetaja. Oma algse hariduse on ta saanud Tallinna Ülikoolis tantsuõpetaja erialal. Ave on töötanud treenerina peaaegu 20 aastat erinevates treeningsaalides, olles ka erinevate rühmatreeningute treener. Ave esimene tutvustus joogaga oli füüsilist vastupidavust nõudev Ashtanga Vinyasa jooga.

Ave on osalenud mitmetes joogalaagrites ja reisinud Indiasse, kus ta osales erinevatel seminaridel ning haris ennast sügavuti. Aja edenedes, hakkas Avele huvi pakkuma rahulikumad jooga stiilid nagu Hatha, Purnam, Yin Yoga ja Med Yoga. Oma tundides keskendub Ave kliendi vajadustele, võttes arvesse nende oskusi ja eelnevat kogemust.

“Mulle meeldib õpetada inimesi kuulama oma keha ning olema iseenda sõber. Me peaks kõik armastama ning hoolitsema templi eest, milleks on meie meel ja keha. Kõik meie sees on ühenduses - meel ei ole kehast eraldatud. Me peame üritama aru saada endast ja oma mõtetest. Me peame mõtlema toidu peale mida me sööme, informatsiooni mida me saame, mõtteid mida me mõtleme ning valima sõpru kellega me aega veedame. Harmoonia ja tasakaal tagavad meelerahu ning iseenda armastuse. Iseenda armastamine viib ka selleni, et teised armastavad sind.”


Diogo Caetano - Pädaste Mõisa Chef de Cuisine

Diogo on Pädaste Mõisa fine dining Alexander Restorani peakokk ning Pädaste Põhjala saarte köögi eestvedaja.

Põhjala saarte köök sai defineeritud hotellipidajate Martin Braueri ja Imre Sooääre poolt 21 aastat tagasi. See baseerub hooaja ülimal austamisel, suurepärastel oskustel köögis ning austades kohalikku toorainet nii metsast kui kohalikelt tootjatelt.

Diogo armus antud toiduvalmistamise filosoofiasse ning modernse ja teadliku juhina hoolib ta keskkonnast, vähesest saastest ning ilust, mis kaasneb imelise ja innovaatilise toiduvalmistamisega sõltuvalt asukohast ning looduslikest võimalustest.

Diogo kutsub kõik Pädaste Elujõulaagri osalejaid ühiselt toitu valmistama, kasutades võimalikke ressursse, loomingulisi lahendusi ja mõtlemist - Õhtusöök looduses. Sellel õhtul räägib Diogo ka toidu väest.


 

Hinnastamine ja Detailid