Pädaste Joogalaager  

11. mai kuni 16. mai 2022
Pädaste Mõis, Muhu SaarPädaste Joogalaager toimub kaks korda aastas Pädaste Mõisas.


Corpus+Spiritum

Pädaste Joogalaager on üks terviselaagritest, mida korraldatakse Pädaste Mõisas Corpus+Spiritum filosoofia alusel

Rahuliku päeva alguse loovad jooga, meditatsioon ja hingamisharjutused. Pealelõunad keskenduvad erinevatele loengutele ja taastavatele spa hoolitsustele. Elujõule aitavad kaasa tasakaalustatud toidukorrad, mis on valmistatud hotelli peakoka poolt ning mis on tuntud oma puhta ja kohaliku Põhjala Saarte köögi poolest.

Jooga ja meditatsiooni tunde viib läbi tuntud Londoni joogaõpetaja Karin Lilleberg ning teda toetavad Pädaste heaolu eksperdid. Nädala jooksul on võimalus laagris osalejatel taasühineda loodusega, puhastada keha mürkainetest, taasavastada painduvus ning teravdada oma meel ja saada keha toonusesse. Seatud eesmärgid ja nende saavutamine pole just kõige väiksem osa laagri eesmärgist ning kestvast muljest, mis laager jätab.Programm

Programm on loodud Karin Lillebergi poolt spetsiaalselt Pädaste Joogalaagri jaoks koostöös Pädaste Mõisa joogaõpetaja ja spa terapeudiga. Tunnid toimuvad inglise keeles.


Kolmapäev, 11. mai

14:00 - Check-in

18:00 - Tervitus ja sissejuhatus


Esmaspäev, 16. mai

15:00 - Hiline check-outPäevane programm

Pädaste Joogalaagri programmi kuulub igapäevaselt 2 jooga ja meditatsiooni tundi. Hommikuses tunnis keskendutakse sisemisele jõule, et lahti saada füüsilistest, mentaalsetest ja emotsionaalsetest takistustest läbi dünaamilise liikumise, kehalise- ja hingamisharjutuste.

Õhtustes tundides keskendutakse närvisüsteemi taastamisele läbi õrna taastava jooga, meditatsiooni ja yoga nidra (joogapõhine magamismeetod).

Igapäevane ühetunnine matk looduses loob sünergia meele ja looduse vahel - õrna, vaikse ilu ja elu allikas.

Vabal ajal Pädaste heaolu eksperid saadaval personaalseks konsultatsiooniks, et valida teile parimad spa hoolitsused.


Hinnastamine ja DetailidTule koos Sõpradega

Toeta Corpus+Spiritum initsiatiivi!

Levita Corpus+Spiritum initsiatiivi oma sõprade seas ning kutsu ka nemad osalema. On tegelikult ju imeline kogemus jagada kõike head oma lähedaste sõpradega ning miks mitte luua uusi sõprussidemeid! Ühise kogemuse järel loodud sidemed kestavad mitmeid aastaid.Joogaõpetaja

Karin Lilleberg - Jooga- ja meditatsiooniõpetaja


Karin Lilleberg on Eestist pärit tunnustatud joogaõpetaja, kes nüüdsest tegutseb Londonis. Tal on lojaalne klientuur ning õpetab igapäevaselt Londoni parimates joogastuudiotes. Karin on mitmete rahvusvaheliste jooga- ja meditatsioonilaagrite eestvedajaks üle Euroopa ning nüüd ka Muhu saarel.

Karini kireks on luua kogemusi, mis viivad inimesi lähemale nende elu esmärgile, aitavad neil taasühineda tõelise iseendaga ja avastada looduslikumat, eetilisemat olemise viisi siin maailmas. Juhatades sind sügavamale ja loodetavasti ka rikastavamale elurajale, armastades ja teenides elu tarkuse järgi ning julgustades sind omaks võtma iseenda teekonda.

Tema missioon siin elus on aidata inimestel taaselustada avastamata energia, mis on olemas meis kõigis ning tutvustada iseenda tervendavat jõudu.


Taust ja kvalifikatsioonid

 • Yoga.Psyche.Soul - yoga psychology course
 • Hatha Yoga 200hr TT by Yoga Alliance US
 • Vinyasa Flow Yoga 200hr
 • TT Programme with Mercedes Ngoh
 • Inner Axis 200hr TT with Max Strom
 • 500 hr TT - Kaivalya Yoga method with Alanna Kaivalya
 • Anusara Yoga Intensive & Advanced TT with Sianna Sherman
 • Practices of Freedom and Wellbeing Immersion 100hr with Leila Sadeghee and Bridget Luff
 • Naturopathic Nutrition – 3 year course for Nutritional Therapy at College of Naturopathic Medicine in UK
 • Usui Reiki I & II
 • Power of Awareness Meditation Course with Tara Brach & Jack Cornfield
 • Integrative mediation course (Vedic meditation)


Hinnastamine ja Detailid