Pädaste Joogalaager

18. märts kuni 21. märts 2021
Pädaste Mõis, Muhu SaarPädaste Joogalaagrid toimuvad kõigest kaks korda aastas Pädaste Mõisas - varakevadel, kui elu Muhu saarel hakkab tärkama ning varasügisel, kui vananaistesuvi kutsub mõtisklema ja rahu otsima. 


Corpus+Spiritum

Pädaste Joogalaager on üks terviselaagritest, mida korraldatakse Pädaste Mõisas Corpus+Spiritum filosoofia alusel

Rahuliku päeva alguse loovad jooga, meditatsioon ja hingamisharjutused. Pealelõunad keskenduvad taastavatele spa hoolitsustele. Elujõule aitavad kaasa tasakaalustatud toidukorrad, mis on valmistatud hotelli peakoka poolt ning mis on tuntud oma puhta ja kohaliku Põhjala saarte köögi poolest.

Jooga ja shindo tunde viib läbi joogaõpetaja Ave Lao, helirännakut gongide ja helikaussidega juhendab Kaia Karjatse ning neid toetavad Pädaste heaolu eksperdid. Nelja päeva jooksul on võimalus laagris osalejatel taasühineda loodusega, puhastada enda keha mürkainetest, taasavastada painduvus ning teravdada oma meeli ja saada keha toonusesse. Seatud eesmärgid ja nende saavutamine pole just kõige väiksem osa laagri eesmärgist ning kestvast muljest, mis laager jätab.


Programm

Programm on loodud Ave Lao ja Kaia Karjatse poolt spetsiaalselt Pädaste Joogalaagri jaoks koostöös Pädaste Mõisa joogaõpetaja ja spa terapeudiga. Tunnid toimuvad inglise keeles.

Neljapäev, 18. märts

14:00 – 15:00 Saabumine hotelli

Kerge lõuna restoranis Alexander

Tervitus ja sissejuhatus joogalaagrisse

Õhtune jooga Ave juhendamisel

Õhtusöök Alexander Restoranis

 

Reede, 19. märts

Hommikusöök

Hommikune jooga Ave juhendamisel

Lõuna Alexander Restoranis

Vaba aeg Pädaste Spas

Õhtune jooga Ave juhendamisel

Õhtusöök Alexander Restoranis

 

Laupäev, 20. märts

Hommikusöök

SHINDO Ave juhendamisel

Lõuna Alexander Restoranis

Vaba aeg Pädaste Spas

Õhtune jooga koos helirännakuga

Õhtusöök Alexander Restoranis

 

Sunday, 21. March

Hommikusöök

Hommikune jooga koos helirännakuga

12:00 - 14:00 hiline hotellist väljakirjutamine


Päevane programm

Pädaste kevadisse Joogalaagri programmi kuuluvad jooga, shindo ja helirännak gongide ja helikaussidega.

Vabal ajal on Pädaste heaolu eksperid saadaval personaalseks konsultatsiooniks, et valida teile parimad spa hoolitsused.

Hinnastamine ja detailidTule koos Sõpradega

Toeta Corpus+Spiritum initsiatiivi!

Levita Corpus+Spiritum initsiatiivi oma sõprade seas ning kutsu ka nemad osalema. On tegelikult ju imeline kogemus jagada kõike head oma lähedaste sõpradega ning miks mitte luua uusi sõprussidemeid! Ühise kogemuse järel loodud sidemed kestavad mitmeid aastaid.Juhendajad

Ave Lao- Joogaõpetaja


Ave on Viimsi Golden Club`is personaaltreener ja joogaõpetaja. Oma algse hariduse on ta saanud Tallinna Ülikoolis tantsuõpetaja erialal. Ave on töötanud treenerina peaaegu 20 aastat erinevates treeningsaalides, olles ka erinevate rühmatreeningute treener. Ave esimene tutvustus joogaga oli füüsilist vastupidavust nõudev Ashtanga Vinyasa jooga.

Ave on osalenud mitmetes joogalaagrites ja reisinud Indiasse, kus ta osales erinevatel seminaridel ning haris ennast sügavuti. Aja edenedes, hakkas Avele huvi pakkuma rahulikumad jooga stiilid nagu Hatha, Purnam, Yin Yoga ja Med Yoga. Oma tundides keskendub Ave kliendi vajadustele, võttes arvesse nende oskusi ja eelnevat kogemust.

“Mulle meeldib õpetada inimesi kuulama oma keha ning olema iseenda sõber. Me peaks kõik armastama ning hoolitsema templi eest, milleks on meie meel ja keha. Kõik meie sees on ühenduses - meel ei ole kehast eraldatud. Me peame üritama aru saada endast ja oma mõtetest. Me peame mõtlema toidu peale mida me sööme, informatsiooni mida me saame, mõtteid mida me mõtleme ning valima sõpru kellega me aega veedame. Harmoonia ja tasakaal tagavad meelerahu ning iseenda armastuse. Iseenda armastamine viib ka selleni, et teised armastavad sind.”


Kaia Karjatse – Gongimeister


Keha, hing ja vaim on täiuslik tervik, mida peab tundma õppima. Aastatepikkune praktiseerimine ja kogemus on andnud Kaiale usu ja teadmise, et helil on sügavalt tervendav jõud. Helimaagiasse tasub süüvida ning tulemuseks on alati elamus.

Helirännak gongide ja helikausside müstilise muusikaga maandab pingeid ja lõõgastab sügavalt keha ja vaimu.

Helirännak on lamamiskontsert ja meditatsioon ühel ajal- helid loovad heaolutunnet, tervendavad, värskendavad aju- ja mõttetööd ning loovad silla teadvuse, alateadvuse ja ühisteadvuse tasandite vahel.

Meditatsioon on kogemus, kogemine, lõdvestunud mitteteadmine, avali olek ilma kavatsuse, usu ja ootuseta, lihtsalt olemine istudes või lamades, arusaamine kõige ümbritseva ühtsusest, see ei nõua eelnevast kogemusest loobumist ega kahtlemist, annab enesekindlust, toob tegudesse selgepilgulisust, hoolimist, mõistmist, see on kulgemine, voolamine, elamus, rahu.

Gongide ja helikausside juba tuhandeid aastaid tuntud ravivõnked tervendavad keha ja vaimu. Helidega rännates on võimalik liikuda peenematesse eeterlikesse dimensioonidesse, kus vaim puhkab ja keha lõdvestub. Gongitoonide harmoonia loob meelerahu, rahulik meel ja sügav lõdvestus annavad võimaluse positiivsetele muutustele ja tervenemisele.

Gong on ka püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia häälestab organismi harmoonilisse olekusse, kus helid loovad just Sinu jaoks anti- stress ruumi.

Hinnastamine ja detailid